ÜRÜN DETAYI

Ürünlerimiz yüksek performanslı elektrikli süpürge toz torbasıdır. Ürünlerin üretiminde kullanılan hammaddelerimiz olan kağıt ve polyester bez 1. kalite ve sertifikalıdır. Kağıt toz torbalarının direncini arttırmak için iki kat kağıt kullanılmaktadır. Patlamaz. Delici ve sert cisimler elektrik süpürgesine çekilmemelidir. Bakteri, polen, virüs ve mite gibi sağlığa zararlı organizmalardan korur. Tek kullanımlıktır. Makine performansının düşmesini ve bakteri oluşumunu engellemek için toz torbası sık değiştirilmelidir. 

Kağıt Toz Torba

Üretiminde çalıştığımız ölçüler boyda 21cm- 30 cm- cm- 24,5 cm- 44 cm- 42cm- 62 cm aralığındadır. En olarak 24 cm- 26 cmdir. Üzerine tek renk baskı yapılmaktadır. Geniş karton başlık seçeneğimiz vardır. Ayrıca yeni model siparişleri için karton başlık üretilebilir.

SMS Toz Torba 

Üretiminde çalıştığımız ölçüler 25x25 - 30x30- 30x60 aralığındadır. 3 katlı ve 5 katlı bez kullanılmaktadır. Siyah veya mavi plastik başlık ultrason ile kaynatılır. Bez üzerine karton başlık ve lastik soğuk tutkal ile yapıştırılır. Dikişler ultrason ile dikilir. Plastik başlıklar için kalıplarımız vardır. Ayrıca yeni model siparişleri için plastik başlık üretilebilir.